En Kuralları Of okey

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları beyninde oyunlarımızla alakadar rastgele bir hizmetle alakadar legal bir itilaf oluşturur.

Düzgülü ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, baziçe kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda kesik oyunlar hevesliarak çabucak bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında desise cok guzel

Bu kumar en yavuz gecenin o hummalıcı saatlerini doldurmak midein oynanır. şeb dank etmiş olduğu vakit hemen siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha derece meydanda tutulan iyi olta masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

Muallel taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

Tenha şahsiyet okey salonları oyunu ile müşterek 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu külah türlerinde oyunu noksan bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza benekı denli ceza verilmektedir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla temelladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına nazarıitibar etmeleri gerekmektedir.

Farazi ortamda güvenemediğiniz insanoğlu adına hiç başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Oyunlarımız üzere farazi vakıf birimleri kabil oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri yürekerebilir. Farazi tıkır ve tahminî malları bizden sahih kazanç ile satın alabilirsiniz.

ihvan uzun zamandır oynuyorum bu oyunu yalnız 1 aydır külah açıkmıyo nedenını bılen ayıkan var ise bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Bir kaşkariko sitesi olarak bütün baziçe türlerinin birlikte eşli, ve yegâne kişilik okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna kadar oynayıp bitire biliyorsunuz.

Başkaca sitemize üye devamını oku olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak sahne oynamaktan istek aldığınıza kanış getirdiğiniz dem üyemiz olmanızdan cesim bir kut duyarız.

Baştan aşağı yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu kent sayesinde rüfekaınızla matrak çağ geçirmeniz artık olanaklı.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en iyi oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Salon ismine tıkla, hileci listesini aç Profildeki bu ikonla onu izleme edebilirsin Bu ikon ile en yarar masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen açarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne makaslamakyoruz

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *